Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Bližší informace

 

Inhalační olej k šidítku bronchi (směs éterických olejů)

Baby-Frank směs éterických olejů je složena ze dvou 100% čistých olejů: z eukalyptového a z borovicového.


Eukalyptový olej použitý ve směsi se získává z čerstvých listů a větviček různých druhů eukalyptu. Borovicový olej z čerstvého jehličí a větviček různých druhů borovic.


Borovicový olej:
Sterilizuje oblast dýchacích cest a prohlubuje dýchání. Vhodný při nachlazení, bronchitidě a astma., zvyšuje imunitu, prokrvuje, používá se do osvěžovačů vzduchu.


Eukalyptový olej:
Vhodný do většiny kompozic léčby dýchacích cest, podporuje vykašlávání. Příznivě působí na chřipku, nachlazení, opakované infekce, zánět dutin, spálu, spalničky, TBC, bronchitidu, bolesti hlavy. Je antiseptický, antivirový, antibakteriální.


O éterických olejích:
Používání éterických olejů k inhalaci je známé již po staletí. S Baby-Frank šidítkem BRONCHI je používání velmi jednoduché a bezpečné. Ze zásobníku se odpařuje směs olejů, a tím se dostává do dýchacích cest, kde pozitivně působí.


Prosím užívejte Baby-Frank směs éterických olejů pouze jako náplň pro šidítko BRONCHI. Nenanášejte olej přímo na kůži nebo v oblastech obličeje. Dbejte na návod k použití, který je na obalu šidítka BRONCHI ! Při inhalaci bez šidítka doporučujeme nakapat 3 až 5 kapek na kapesník a rozložit ho v místnosti, nebo 1 až 3 kapky do cca 600 ml horké vody a inhalovat.


Při astmatické bronchitidě a černém kašli nepoužívejte tuto směs. Po uzdravení již směs dále nepoužívejte. Při podráždění sliznic dýchacích cest ukončete používání a informujte Vašeho lékaře o Vašich potížích. Při užití většího množství směsi může nastat nevolnost, zvracení a průjem. Pokud bude nutné, vyvolejte zvracení a informujte Vašeho lékaře. Směs olejů nepoužívejte po uplynutí exspirace, směs pak nemá původní účinnost.